Movies
Ratings
207
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Fading GigoloRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
300Rated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5