Titles you rated
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Love at First SightRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5