Movies
Ratings
706
HoppersRated ★ 3.5
ChimeRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 4.0
SiratRated ★ 1.5
C'est la vie!Rated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
The Girl with the NeedleRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 4.0
BirdRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Serpent's PathRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
TRON: AresRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 2.0
PulseRated ★ 5.0
Bright FutureRated ★ 5.0