Series
Ratings
42
The Good DoctorRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Trillion GameRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Romantic KillerRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0