Movies
Ratings
68
The ThroneRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0