Movies
Ratings
1049
Le Cercle rougeRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0- SohRated ★ 4.0
- IlsikRated ★ 4.0
- BreakdownRated ★ 4.0
Not One and Not TwoRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
SiratRated ★ 5.0
The DescendantsRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
The SingersRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.5
AmourRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
HummingRated ★ 3.5
EddingtonRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 4.5
MercyRated ★ 2.5
Flowers of ShanghaiRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.5