Movies
Ratings
343
The People UpstairsRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.0