Series
Ratings
27
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 2.5
One Ordinary DayRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Japan Sinks 2020Rated ★ 1.5