Movies
Ratings
242
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
My SunshineRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.5