Movies
Ratings
1112
TwentyRated ★ 0.5
GravityRated ★ 5.0
ChawRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 1.5
ArgoRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Insadong ScandalRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Wild Wild WestRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Last of the MohicansRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0