Movies
Ratings
334
The MartianRated ★ 3.5
The Metal Band’s Guide to the Black HoleRated ★ 3.0
Slide Strum MuteRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
A Dangerous WomanRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
All the Empty RoomsRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0- Time to Be StrongRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5- A Clueless MovieRated ★ 3.0
El SurRated ★ 3.5