Movies
Ratings
882
Project Hail MaryRated ★ 4.5
CompanionRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5- The First RideRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5- The Man Who LaughsRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.0
Angel HeartRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5