Movies
Ratings
962
Mid90sRated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
Mighty AphroditeRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Nouvelle VagueRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 5.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
A City of SadnessRated ★ 4.5
The Big LebowskiRated ★ 4.5
The Girl with the NeedleRated ★ 4.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
NyadRated ★ 3.0