Movies
Ratings
85
The Truman ShowRated ★ 4.0
SproutRated ★ 3.5
GuestRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.5
Hana and AliceRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 0.5- The UglyRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5