Movies
Ratings
242
HamnetRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 2.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Spring BreakersRated ★ 2.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.5
Project YRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
Love ExposureRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Woman on the BeachRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Anna MagdalenaRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 2.5
My Dear EnemyRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0