Movies
Ratings
50
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0