Movies
Ratings
521
Decision to LeaveRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 1.0
Jurassic World: DominionRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 2.5
King KongRated ★ 3.5
Dancing with the BirdsRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 5.0
Sing 2Rated ★ 3.5- Incomplete WomanRated ★ 2.5
- Unknown Legendary GirlsRated ★ 2.5
- Action!Rated ★ 2.0
- Love in the Tinder ageRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5