Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The RosesRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0