Movies
Ratings
456
Uncut GemsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 3.5- UndercurrentRated ★ 3.0
- In Our DayRated ★ 4.0
- Monstro ObscuraRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0