Movies
Ratings
1016
The Night OwlRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 1.0
Steel RainRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
Night FishingRated ★ 1.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
FollowingRated ★ 1.5
Hitman 2Rated ★ 1.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.0