Movies
Ratings
94
Me and MeRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
The 12th SuspectRated ★ 2.5
Jesters: The Game ChangersRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Our Love StoryRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.0
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 3.5