Movies
Ratings
338
The King's WardenRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
The Power of the DogRated ★ 4.5
Personal ShopperRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0