Movies
Ratings
444
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The Bad Guys 2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
QueerRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 2.5