Movies
Ratings
415
FrankRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 4.5
The Midnight Meat TrainRated ★ 3.5
BrandedRated ★ 3.5
Event HorizonRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 4.0
White NightsRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Super 8Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
RangoRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.5