Movies
Ratings
645
CocktailRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 1.0
There Will Be BloodRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
American PieRated ★ 2.5
Dirty HarryRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 2.0
Death ProofRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.0
NopeRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5