Movies
Ratings
2368- We Grow UpRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Ghost MansionRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Concrete MarketRated ★ 2.5
Devils StayRated ★ 1.5
One-LineRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Until DawnRated ★ 2.0
Love UntangledRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0- I KILL URated ★ 1.0