Movies
Ratings
21
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Old OakRated ★ 2.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
SomewhereRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 4.5