Movies
Ratings
695
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
KlausRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5