Movies
Ratings
314
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 2.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0