Movies
Ratings
751
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Radio DaysRated ★ 3.5
SeptemberRated ★ 2.5
Another WomanRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
Sweet and LowdownRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The DescendantsRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
ZeligRated ★ 4.0