Movies
Ratings
1210
Memoirs of a GeishaRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 3.5
Tokyo!Rated ★ 3.5
HahahaRated ★ 2.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 2.0
Manchester by the SeaRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5