Series
Ratings
47
Never Have I EverRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0