Movies
Ratings
177
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 4.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
Bad Boys IIRated ★ 5.0