Series
Ratings
79
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0