Movies
Ratings
779
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 3.5
The Minimalists: Less Is NowRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 5.0- Layover HotelRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
AfireRated ★ 4.0
UndineRated ★ 4.0
SteveRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0