Movies
Ratings
620
Project YRated ★ 2.5
LionRated ★ 3.0- Method ActingRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
A BirthRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.5
DumboRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.0
Good FortuneRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0