Movies
Ratings
2603
Sentimental ValueRated ★ 3.5
A Simple PlanRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 1.5
Stars in My CrownRated ★ 4.0
The White SheikRated ★ 3.5
Fellini SatyriconRated ★ 4.0
Under CapricornRated ★ 3.0
La ChimeraRated ★ 3.5
Goodbye AgainRated ★ 3.5
The Little Match GirlRated ★ 4.0
SupervixensRated ★ 3.0
My Twentieth CenturyRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The FlyRated ★ 4.0
We Own the NightRated ★ 3.5
Red RoomsRated ★ 3.5
The Asphalt JungleRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Warm Water Under a Red BridgeRated ★ 3.0
Mysteries of LisbonRated ★ 4.5