Movies
Ratings
313
SwordsmanRated ★ 4.0
Broken ArrowRated ★ 3.0
Police Academy 2: Their First AssignmentRated ★ 3.0
Six Days Seven NightsRated ★ 2.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Tell Me SomethingRated ★ 2.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 2.0
April StoryRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 1.0
The President's BarberRated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 1.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0