Movies
Ratings
546
JokerRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
LambRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 2.5
CodaRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5