Movies
Ratings
1186
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5
First SummerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0