Series
Ratings
163
Mare of EasttownRated ★ 4.5
The ChairRated ★ 4.0
The Assassination of Gianni VersaceRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
This Is UsRated ★ 3.5
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Money FlowerRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
Jane the VirginRated ★ 2.5
The KeepersRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
House of Cards Season 5Rated ★ 4.0
GLOWRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0