Movies
Ratings
427
The King's WardenRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
HimRated ★ 2.5
BossRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
A Working ManRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 2.5
- The UglyRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0