Movies
Ratings
260
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 2.5
2012Rated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.5
Event HorizonRated ★ 3.5