Movies
Ratings
418
AftersunRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 4.0
ScoopRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The School for Good and EvilRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 2.0
10DanceRated ★ 2.5
100 MetersRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 1.0
FrankensteinRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.0
BridesmaidsRated ★ 3.0
Memento MoriRated ★ 3.0