Movies
Ratings
140
FelonRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 1.0
Hide and SeekRated ★ 1.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5