Movies
Ratings
65
Project Hail MaryRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5- The First RideRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0