Movies
Ratings
68
CruellaRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
After My DeathRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
It’s Okay!Rated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.0- MY SHINee WORLDRated ★ 5.0
BossRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 4.0