Movies
Ratings
185
The People UpstairsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 4.0
MayhemRated ★ 2.5
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
TerrifierRated ★ 2.5
No Other LandRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
BakudanRated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 4.0
The Bride!Rated ★ 2.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
ArcoRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
HimizuRated ★ 3.0