Movies
Ratings
262
ThrashRated ★ 2.5
Shark: The BeginningRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
RampantRated ★ 2.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
PreyRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 2.0
FirefightersRated ★ 2.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5