Movies
Ratings
406
The ProposalRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 1.5
MulanRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 4.0